Dnes je Štvrtok, 25.2.2021, meniny má Frederik(a), zajtra Viktor
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Účtovník/účtovníčka

Pracovná pozícia Účtovník/účtovníčka v Galante

Firma: EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Pusté Úľany
okres Galanta
Lúčny Dvor 704
92528
Kontaktná osoba
Mgr. Branislav Kaniansky
obchodný manažér
tel.: +421905532721
b.kaniansky@e-personal.eu
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
15. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
15. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
dohodou
Pracovná oblasť: -
Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Stavebníctvo
Informácie o sprostredkovaní: -
Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
telefonické kontaktovanie vhodných kandidátov

Náplň práce

- Kompletné spracovanie účtovnej agendy v súlade s platnými predpismi a zákonmi.

- Vypracovávanie daňových priznaní.

- Komunikácia s orgánmi štátnej správy -Daňový úrad, Sociálna poisťovňa, Zdravotná poisťovňa.

- Spracovanie a kontrola ročných účtovných závierok a mesačných hlásení.

- Kontrola správnosti vedenia účtovníctva a dodržiavanie predpisov.

- Príprava podkladov pre audítorov.

- Účtovanie interných dokladov, došlých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetku a miezd, skladové hospodárstvo.

Ponúkané výhody

- práca v stabilnej spoločnosti,

- motivačné ohodnotenie.

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady

pozornosť
precíznosť (presnosť)

Požadované zručnosti a schopnosti

Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
Počítače:
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
Strojopis - pokročilý.

Účtovné programy - pokročilý.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44972911
Internetová adresa: www.e-personal.eu
Telefón: +421911369999
Charakteristika:
Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s viac ako 1000 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Adresa:
Ružinovská 42
82103 Bratislava-Ružinov
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Pozrite si súvisiace firmy

Názov Adresa
JÓZSA STAV, s.r.o. Z. Kodálya 779/9

Stavebná spoločnosť JÓZSA STAV, s.r.o. zabezpečuje kompletné stavebné práce, stavby na kľúč, rekonštrukcie domov a...

Peter Varga Česká 27

Stavby rodinných domov. Obklady a dlažby, plávajúce podlahy, montáž sadrokartónu a krbov.

BAGI JÁN Ing. - STAVOKER Matúškovská cesta 882/9

Stavoker spol. s r.o., vykonáva komplexnú stavebnú činnosť a rekonštrukcie. Pôsobíme v Trnavskom, Nitrianskom a...

BAURIZOL, s.r.o. Priečna 1564/19

Stavebná činnosť - realizácia inžinierskych a pozemných stavieb

BAGI JÁN Ing. Priečna 1569/32

Stavby na kľúč, komplexná realizácia stavieb, rekonštrukcia a opravy budov, inžinierska činnosť, dozorovanie stavieb,...

REKOSTAV - STAVEBNÉ PRÁCE - KOSÁR OTAKAR Krásna 1071/7

Stavebná firma - poskytovanie služieb v oblasti vykonávania jednoduchých stavieb a ich zmien.

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Galanta.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok